Menu

W swojej ofercie posiadamy okna firmy Drutex.

Nowoczesny design, innowacyjna technologia i wysoka energooszczędność w oknie! Zastosowanie szyb z niskoemisyjnymi powłokami o współczynniku przenikalności termicznej na poziomie nawet Ug=0,3 W/(m²K) zapewnia większą energooszczędność. Unikatowe parametry osiągane są także dzięki zastosowaniu kryptonu do wypełnienia przestrzeni międzyszybowych. Okno wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM, co gwarantuje wysoką energooszczędność, a współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,6 W/(m²K)*.

Dodatkowo okno w standardzie wyposażone jest w listwę podparapetową pięciokomorową z uszczelką wewnętrzną zwiększającą szczelność okna i jego parametry w zakresie izolacyjności termicznej.

Okna wykonane z drewna sosnowego, meranti lub z modrzewia są wyrazem klasycznego piękna i elegancji. Oferujemy systemy drewniane o głębokości 68 mm, 78 mm i 88 mm. Stolarka wykonana jest z drewna litego klejonego warstwowo i wysuszonego do odpowiedniej wilgotności oraz posiadającego odpowiednią gęstość (minimum 450 kg/m3 drewna meranti). Dolne krawędzie skrzydeł zabezpieczone są aluminiowymi okapnikami, a zastosowanie termookapnika dostosowanego w swej formie do wyglądu okna stanowi nie tylko eleganckie wykończenie, ale także doskonałe zabezpieczenie przed wpływem czynników zewnętrznych. System malowania stolarki z wykorzystaniem lakierów kryjących i lazurujących wodorozcieńczalnych zapewnia powłokę najwyższej jakości.